نرم افزار نظرسنجی

نرم افزار  ارزیابی و نظرسنجی  تحت ویندوز:

نرم افزار نظرسنجی طبق ویژگی های تعیین شده ، برای انجام انواع نظرسنجی ها در سازمان ها و ادارات برای  دریافت بازخورد در خصوص فعالیت ها، خدمات و نیروهایشان یاری می رساند..

یک سامانه نظرسنجی جامع می بایستی شامل مشخصاتی همچون سهولت در طراحی انواع پرسشنامه نظرسنجی ، امکان ارائه آن با انواع روش ها به مخاطبین، امکان مشاهده لحظه ای پاسخ ها و در پایان ساخت گزارشات جامع تحلیلی باشد.

در نسخه تحت ویندوز ، پرسشنامه در پاسخنامه طراحی شده و توسط اسکنرهای مارک خوان ، فرآیند قرائت پاسخنامه انجام می شود...

 

نرم افزار نظرسنجی

 

نرم افزار  ارزیابی و نظرسنجی  تحت وب و اندروید:

ارزیابی و نظرسنجی تحت وب برای برگزاری نظرسنجی در سطح سازمان ها ، شرکت های خصوصی ، دانشگاهها و موسسات آموزش عالی به کار برده می شود .

  مثلا فرآیند ارزیابی عملکرد اساتید و اعضای هیات علمی را از مرحله جمع آوری اطلاعات تا ارائه نتایج و آمارهای مربوطه پردازش و مدیریت می کند. در نسخه مربوط به ارزشیابی اساتید بدون نیاز به ورود مجدد اطلاعات دانشجویان ،‌ دروس ، اساتید و … .


کاربری سیستم بسیار ساده است و شما میتوانید بصورت مرحله به مرحله یک پروژه ارزشیابی را تعریف کنید. با بکارگیری سیستم ارزشیابی بصورت آنلاین ، علاوه بر افزایش سرعتِ فرآیند ارزشیابی ، هزینه برگزاری و اجرای آن به شدت کاهش می یابد چراکه با حذف کاغذ از مجموعه و کاهش نیروی انسانی مورد نیاز در توزیع و جمع آوری پرسشنامه ها و پردازش آنها علاوه بر افزایش بهره وری کار، هزینه های سازمانی کاهش می یابند.


 

خواهشمند است جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن هاي زير تماس حاصل فرمائيد تا در اولين فرصت بودجه بندي آزمون ها ، نمونه دفترچه سوال ، كارنامه و گزارشات مديريتي به نشاني شما ارسال گردد..

شماره تماس:88014892  

 تلفن همراه : 09121504985

 

نظرسنجی اینترنتی ، اپلیکیشن نظرسنجی ، افکارسنجی ،نظرسنجی کارمندان ، پرسشنامه نظرسنجی،سامانه نظزسنجی اینترنتی ،نظرانلاین.نظرسنجی رایگان

آدرس

Address:
خ /col] تلفن:
(021) 88014892
فکس:
(021) 88014892
وب سایت:
www.pnsoft.ir
ایمیل:
www.pnsoft.ir

درباره ما

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تیم مدیریتی شرکت پرتونیک اندیش می باشد و هرگونه نسخه برداری از محتوای سایت بدون اجازه پیگرد قانونی دارد

شبکه های اجتماعی